Ben Kimim?

Hakkımda

1976'da Almanya’da dünyaya geldim. 1981’de İzmir’e kesin dönüş yaptık. İlk/Orta ve Lise eğitimini İzmir’de yaptıktan sonra üniversiteyi İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde okudum. 2009’tan beri Ankara’da yaşamaktayım. Evli ve bir çocuk babasıyım.

Çocukluğumdan bu yana bilim kurgu, fantezi, korku içerikli film, kitap, çizgi roman ve bilgisayar oyunlarına ilgi duydum. Resim, karikatür, 3d tasarım, heykel gibi görsel sanatlarla ilgilendim. 2005 te aldığım amatör bir fotoğraf makinesi ile birlikte fotoğrafla ilgilenmeye başladım. İzmir’de PozitifStil isimli fotoğraf grubu ve internet sayfasının kurucularından ve yöneticilerinden biri oldum. Bu oluşumla birlikte çeşitli sergilere katıldım.

Farklı olan şeylere ilgim, fotoğrafla çekilebilecek şeylerin kısıtlı olması beni yeni arayışlara yöneltti. Ufak düzenlemelerle başladığım foto manipülasyon, kafamdaki hayalleri ve rüyaları gerçekliğe dökebilmek adına bir imkandı ve yavaş yavaş tutkum haline gelmeye başlamıştı. Artan ilgimle birlikte daha fazla şey öğrenme, öğrendikçe daha farklı şeyler denemeye başladım. Şu ana kadar çeşitli platformalarda paylaşmış olduğum çalışmalarımı buradan sizlere sunmak istedim.

Röportajlar
2016 Inspades Magazine – Kanada
2017 Fine Art Photo Magazine - Almanya

Ödüller
2017 Trierenberg Super Circuit Deneysel Fotoğraf Kategorisi Bronz Madalya
2017 Trierenberg Super Circuit Mevsim/Hava Kategorisi Bronz Madalya

Çalışmalar
2018 Notwithstanding Alternative Metal grubu albüm kapak/logo/t-shirt tasarımları
2017 Dead Man's Dream Gothic Rock / Post Punk grubunun aynı isimle çıkan ilk EP'si için albüm kapak ve logo tasarımı
2017 Ramazan Karabulut'a ait "Ebedi Uyuyanlar" kitabının kapak fotoğrafı

İletişime Geçin